
Yes! Ik heb ook deze laatste nu helder in beeld. Bedankt, Monique!
Ook drie wens(ch)en.
Ik ben er zelf ook bijna. Alleen vraag 10 blijft nog in nevelen gehuld. Wie geeft me hier een 'stuuperke' (om het maar op zijn Tilburgs te zeggen) en helpt me op weg met die twee werelden?
@ Stan, vergeet Delpher en het samenrijtje, wis je zoekgeschiedenis,
en ga op zoek naar naam en jaartal van de laatste slag, in combi met het feit dat er iemand sneuvelde ...
Ik heb alle bronnen in Delpher en elders al nagespeurd op gesneuvelden op die laatste veldtochtdag, maar ik kom maar niet verder. Ben ik ziende blind?
Gevonden, met dank aan de hints van Gheert.
Had deze al flink 'uitgemolken', maar kan maar niet aan de juiste 'gesneuvelde' komen, Gerard, Gerrit of Gheert ten spijt.
Mooie prestatie, Gheert.
Dank voor de hint; ga er mee aan de slag.
Inderdaad Stan; meerdere gevonden maar niet die 15 letters.
@Hellens: ik kwam meerdere gesneuvelden tegen op die laatste dag, maar die blijken geen van allen te passen. Opa: kun je de omschrijving misschien nog iets preciseren?
Iemand enig idee wie deze gesneuvelde is? Graag een hint.