In dit gastenboek is iedereen welkom, om een puzzel(tje) van eigen makelij te presenteren, die(dat) niet geschikt is als huispuzzel.
Er zijn geen regels voor vorm, formaat of moeilijkheidsgraad, wel moet u bereid zijn uw e-mailadres beschikbaar te stellen voor het inzenden van oplossingen. Uiteraard kunt u hier ook terecht om de puzzels van mede-JCS-ers op te lossen.
Lees ook de spelregels en tips.
Paralympische Winterspelen 2026 (10)
Ik zocht Soomin Jeong
De beste verdediging
“Ik schroom niet,” aldus een advocaat uit Drochteropslagen,
“jou als tegenpartij van mijn cliënt voor de rechter te dagen,
om nog maar van de proceskosten te zwijgen
die, omdat je ongelijk gaat krijgen,
jij ook nog eens zult moeten gaan dragen.
Goede oplossingen van Adèle Mannaerts, Alie Lambert, Anita Kuklinski, Bert Kreiter, Corrie Siepman, Egbert Verweij, Els Bouthoorn, Flin Herfst, Gerda de Smet, Gheert Leenders, Harrie van der Avoort, Ida Muller-Plantema, Irene de Boer, Jan de Geus, Jan Koekebakker, Lianne Zopfi, Mar Amesz, Martin Friedeman, Mirjam Visser, Monique van Mierlo, Nannie Nieland-Weits, Nico Looije, Paulus Stikkelorum, Peter Maessen, Pieter Schobers, Sander Waalboer, Simen Hoving, Truus van Helden en Wim Brinkhorst.
Paralympische Winterspelen 2026 (10)
De beste verdediging
“Ik schroom niet,” aldus een advocaat uit Drochteropslagen,
“jou als tegenpartij van mijn cliënt voor de rechter te dagen,
om nog maar van de proceskosten te zwijgen
die, omdat ••• elijk gaat krijgen,
jij ook nog eens zult moeten gaan dragen.
Op de stippen moet u de achternaam invullen van een sporter die in de deelnemerslijst staat vermeld. Uw oplossing moet bestaan uit de gevraagde naam en de manier waarop die in het gedicht past. U kunt tot en met 17 maart insturen.