25 jaar JCS! Klik op het logo voor meer informatie

In dit gastenboek is iedereen welkom, om een puzzel(tje) van eigen makelij te presenteren, die(dat) niet geschikt is als huispuzzel.

Er zijn geen regels voor vorm, formaat of moeilijkheidsgraad, wel moet u bereid zijn uw e-mailadres beschikbaar te stellen voor het inzenden van oplossingen. Uiteraard kunt u hier ook terecht om de puzzels van mede-JCS-ers op te lossen.
Lees ook de spelregels en tips.


Om een bericht te plaatsen dient u in te loggen: Ga naar login pagina .

O
myoop
8-8-2026 10:00:26
Puzzelcode:
MYO367

Oplossing Tour de France Femmes 2026 (4)

Ik zocht: LIANE LIPPERT

Pas op: gladheid!

Een vrijgevochten renster uit de buurt van Hoevelaken
Wist met haar ploegbaas hem 'n avond flink te raken
Aan haar man heeft ze dat echter nooit verteld
Omdat ze, wat dat betreft, eenvoudig stelt
"Één sLIPPERTje per Tour mag je toch wel maken".

Goede oplossingen van:
Alie Lambert, Anita Kuklinski, Bert Kreiter, Corrie Siepman, Dirk Pronk, Egbert Verweij, Ger de Zeeuw, Gerda de Smet, Gheert Leenders, Hanna Blom, Harrie van der Avoort, Ida Muller-Plantema, Irene de Boer, Jan de Geus, Jan Koekebakker, Jan Zweers, Lianne Zopfi, Mar Amesz, Martin Friedeman, Mirjam Visser, Monique van Mierlo, Nannie Nieland-Weits, Nico Looije, Paulus Stikkelorum, Peter Maessen, Pieter Schobers, Rob van Merm, Simen Hoving, Teun Kreuk, Truus van Helden en Wim Brinkhorst


P
myoop
4-8-2026 11:00:01
Puzzelcode:
MYO367

Tour de France Femmes 2026 (4)

Pas op: gladheid!

Een vrijgevochten renster uit de buurt van Hoevelaken
Wist met haar ploegbaas hem 'n avond flink te raken
Aan haar man heeft ze dat echter nooit verteld
Omdat ze, wat dat betreft, eenvoudig stelt
"Één s ••• je per Tour mag je toch wel maken".

Op de stippen moet u de achternaam invullen van een wielrenster die in de Demi staat vermeld. Uw oplossing moet bestaan uit de gevraagde naam en de manier waarop die in het gedicht past. U kunt tot en met 7 augustus insturen.



Er zijn 12 bezoekers in dit gastenboek.