Muziek Rondogram 16
Ja, ik had al begrepen dat het niet om een titel gaat. Maar met die eerdere hints kom ik nog niet verder. Kan eigenlijk geen vergelijkbare geografische term hiervoor vinden. Zoek nu maar in de andere nummers. Dank zover.
Het antwoord op de opgave is geen titel, maar komt uit een ander meisjesachtig liedje . Zie ook de hint van Zwart.
Ik kan hierbij maar aan één nummer denken, maar dat is niet een woord van 14 letters. De eerdere hints helpen nog niet, is e nog iets anders over te zeggen zonder te veel weg te geven?
Bedankt Lianne E-L, net gevonden en van jou bevestiging.
Geen hint meer nodig.
Voor 1 staan hieronder al mooie hints. Wellicht kun je 4 proberen te vinden, zij heeft veel van de artiest gezongen.
Heb nog geen idee aan welke artiest ik moet denken.
Graag een mooi hint.
Inderdaad niet de titel, maar een verwante geografische term van 14 letters. Ik vond 10 letters daarvan duidelijk, en heb de laatste 4 opengelaten tot het eind.
Ok, Peter dat stond wel bij mijn suggesties maar de spelling in het lied is een pietsje anders, dank voor het meedenken. M'n eerste zal m'n laatste zijn .. ;)
Ik heb hier meerdere woorden en kom 1 letter tekort? Nb de vraag die me meteen op het goede spoor zette? Als ik niet van de titel uitga maar inhoudelijk vind ik wel wat van 14 letters maar daar zit 1 letter in die niet in de blokjes voorkomt ..