Albionogram 45
Ja, Marietje, mee eens. Ik moest het ook opzoeken, maar het woord blijkt te bestaan zowel in een niet-telbare als in een telbare vorm.
Ja, klopt. Maar het grappige is dat zowel in het Frans als in het Engels het 9 letter woord al een meervoud aangeeft, dus die tiende is enigszins overbodig.
In het Engels heeft het woord een (op Engelse wijze gevormd) meervoud, dat geeft bij mij samen 10 letters.
Aha, ik vind nu een (Nederlandse!) verklaring die wel 10 letters telt. Was dus toch mij eerste ingeving goed. Maar zowel in Engels als Frans zijn het voor zover ik kan vinden, maar 9 letters.
Dat was ook mijn oplossing, zelfde woord in het Engels, maar zoals gezegd, heeft maar 9 letters. Ik kan nergens een schrijfwijze met 10 letters vinden.
Begint met eten.
Vertaal een deel in het Frans
Ik dacht de eerste meteen te zien, maar mijn oplossing heeft maar 9 letters, dat valt tegen, ik vond hem zo mooi. Iemand al een suggestie?