Jubilogram 9 - Henk Bakker 300+ huispuzzels
Wie helpt me aan het eerste woord?
Het eerste woord is voor mij een raadsel, graag een hint hiervoor.
dank je Zwart,
dan is het antwoord dat ik had, toch goed ... blijf het nog steeds raar vinden ...
Zoals Ria aangaf is het antwoord geen staande uitdrukking; ik zou eerder zeggen dat 13 een goede cryptische omschrijving zou zijn voor zowel de gegeven omschrijving, prijsvechter, als voor 14. Een hint voor het eerste woord van 13 is: denk aan prijsvechters als Aldi en Lidl.
ik heb wel iets als antwoord ... maar raar gevoel erbij ... ;-((((
ondanks de gegeven hints ... ik word er niets wijzer van .. sorry hinters
wie wil / kan me verder helpen
Ria bedankt voor toelichting.
Hennie . je concludeert verkeerd "uit de hints dat het eerste woord dat je wil invullen niet kan.". Mijn "Maar 'n 14 kan best zo'n 13 zijn" en daarna AH's "Ik denk dat de connectie met 14 van het eerste woord van 13 zit in de geringe waarde van het begin van 14 in het voormalige Joegoslaviƫ." tonen dat we ons er toch in kunnen vinden.
Nu nog de laatste snappen.
Begrijp uit de hints dat het eerste woord dat je wil invullen niet kan.Tweede woord van 13 zie ik wel.
Wie heeft nog hint voor eerste woord?
Bedankt hinters!
Bedankt Ria en AH, ik denk verder.
Monique, ik denk dat de connectie met 14 van het eerste woord van 13 zit in de geringe waarde van het begin van 14 in het voormalige Joegoslaviƫ.
Monique, sorry er gebeurde onder het hinten iets verwarrends hier en ik plaatste het bericht nog gauw even... Nu alles weer op de rails :In 'n 2 kan best zo'n 1 zijn waren even en oneven bedoeld, oftewel 14 en 13, .
... 'n 2 kan best zo'n 1 zijn... daar slaap ik nog een nachtje over, Ria.
Monique, dat woord waar je op doelt (hetgeen het enige lijkt dat past en dat bovendien rechtstreeks "prijsvechtende" is) is met het eropvolgende woord toch geen staande uitdrukking, geen bestaand koppeltje ??? Maar 'n 2 kan best zo'n 1 zijn...,,,
@Jobra: ik ga er vanuit dat dit op de prijs slaat, maar ik snap de connectie met 14 maar half.
Heeft iemand een hint voor het eerste woord van 13?