Jaspers King William's Test 2025
Annemarie, heb je nog een hintje voor 1.2, want ik denk dat ik mijn antwoord moet aanpassen.
Donders... dat ik daar niet eerder op ben gekomen ! Bedankt @Buurvrouw .
Dank je wel @Nannie. Hopelijk gaat dit me een aha-moment opleveren.
Hopla, deze kwam ik steeds tegen bij het zoeken naar 1.8! (die moet ik nog) Thanks voor de hints, donders mooi!
onderkomen
Gevonden! Heel beeldig, inderdaad,
Weliswaar weet ik inmiddels waar de categorie over gaat, maar het vinden van oplossingen verloopt nog niet echt voorspoedig. Heeft iemand een hintje voor 8.2 ?
Dank, Maria@ en Els. Ik dacht aan een heel andere streek.
@Nannie : Beeldig verwoord
Het ging er niet zachtzinnig aan toe, Maria@
Ik wil heel graag een hintje voor 1.1.
Ze gingen niet alleen plat, maar ze zijn ook plat.
Beroemd en heel imposant
Ik heb een hele noordelijke stoelendans gedaan, maar zonder resultaat. Heeft iemand nog een hint?
@ Nannie Een heel beroemd iets.
Zou ik hiervoor een hintje mogen?
Dank voor de hints, maar ik ben hier toch blijven steken.
OK; bedankt. Nog even verder gezocht op hetzelfde thema en nu ook een antwoord met 8 letters gevonden. Ik vond ons oorspronkelijk antwoord van 7 letters misschien wel nog mooier. Zullen we idd in de VWO bespreken.
Ik heb er ook 8, en sluit me aan bij Annemarie! Maar ik kijk ook uit naar het antwoord van Jan-Willem. VWO?
@Jan Willem : Ik heb een antwoord van 8 letters , en moest echt wel lachen toen ik 'm had gevonden ! Goed bedacht door De Makers !
Ik heb een antwoord met 8 letters.
Ik heb een leuk antwoord maar die heeft maar 7 letters. Zijn er meer die dat probleem hebben?
Hartelijk dan Peter; dit is een eye-opener voor mij; 12.5 nog niet gevonden, maar wel direct twee andere uit deze rubriek
Ik had een filter aanstaan en realiseerde me niet dat ik op een wat ouder bericht reageer. Wie weet had het nog nut Lambertina :)
In de eerste dagen hebben de Makers gepost dat het inderdaad 5 letters is! Zie 'Errata'