
NRC Scrypto 09-08-2025
Spreek de eerste twee woorden eens uit met de klemtoon op de tweede lettergreep van het tweede woord; misschien helpt dat?
Iemand een tip?
Woede wekt jaloezie
Ik vermoed dat je niet de goede kruisletters hebt, Hintzzman. De oplossing is wel degelijk een gemoedstoestand, en de twee laatste letters hebben niets met geel te maken.
Deze toestand zorgt alleen metaforisch voor geelheid.
Mijn oplossing verwijst naar een fysieke toestand, niet een gemoedstoestand. De twee laatste letters verwijzen wel naar iets dat met geel te maken heeft. Voelt niet als een goede oplossing. Iemand een suggestie?
Ja veel dank HenkK
Aan de hand
Leentje leerde Lotje lopen
Mijn hint was voor V21 , Tukker 16.23 uur
Uhhh iemand een tip?
En niemand die bij ‘geinlijn’ denkt aan lijn 54 van de metro?
Daar denk ik als eerste aan. Dus ik zit te sudderen op flexibel spoor en zo.
Afijn. Ik heb m nog niet.
Dank, ik had een ander alternatief voor gein, maar er is er dus nog een, geen cardioloog dus maar een bouwvakker
HenkK (9-8-2025 14:20:29)
Alle informatie over deze site is te vinden onder de hoofdstukken 'wie zijn wij' en 'wat doen wij' onder de hoofdrubriek 'Algemeen'
Hij kwam uit het oosten
Jij en ik eerst, en dan die anderen.
Na alle hints voor H22 zit ik nu met 2 kruisletters waar ik geen chocola van kan maken. Graag een hint
Dank voor de hints. Het is wel heel letterlijk meetellen
Henk K, de balk in mijn oog die jij nu impliceert verhinderde niet dat ik inzag dat ik met het plaatsen van een (oordelende) emoji tegen een van de huisregels had gepost, en die fout geef ik ruiterlijk toe. Wat je verder met de geschreven kritische noten doet, is aan jou.
Scryptease. Met mijn vraag naar de moderatoren bedoelde ik geenszins dat die mijn gegeven synoniem hadden kunnen of moeten weghalen. Het is mij hier al een paar keer opgevallen dat sommigen zich opstellen als moderator en anderen de maat nemen. Met mijn opmerking over de door jou geplaatste emoji refereerde ik aan: Wat ziet gij de splinter in het oog van uw broeder….
Van mijn kant geen hints meer, want voor je het weet…
Daar heb je gelijk in, Henk K, dat had ik niet mogen doen. Ik kan het nu niet meer herstellen, net zoals voor jou geldt dat je niet meer bij de omstreden hint kunt, als je dat zou willen
.
Ik vind niet dat het niet ingrijpen van de moderator(en) een goed excuus is om in strijd met de huisregels te mogen hinten, Henk K. Wees liever zélf kritisch op wat je post.
Scryptease, artikel 1, lid 5 zegt iets over het gebruik van emoji’s….
Je hebt helemaal gelijk, Marietje.
Denk dat het synoniem dat Henk K postte iets is wat hij niet heeft gedaan 🤔
Ik heb de huisregels gelezen. Vraag: wie zijn hier de moderatoren?